11 mot 11 Fotbollsnät 12 cm maskor Tvåfärgat

653201-1

Välj färg: Vit

I lager

Exkl. moms

Leverans

Vi har ett stort och modernt lager på över 8.000 kvm och lagerhåller över 5.000 olika produkter för omgående leverans. Vi har över 98% på lager av vårt sortiment, alltid. Vi gör allt vi kan för att leveranserna ska ha så lite miljöpåverkan som möjligt och en del i detta är att samla order för att alltid fylla upp lastbilarna.

Normalt sätt tar en leverans ca 3-6 vardagar beroende på var i landet leveransen ska utföras. Leveranstiden på specialvaror och beställningsvaror varierar och där hänvisar vi till vår kundtjänst som kan upplysa om detta. Ring eller mejla så hjälper vi dig. Skulle en produkt ta slut på lager så informerar vi om detta om det medför en leverans som är längre än 2 arbetsveckor.

Ett tvåfärgat fotbollsnät till 11 mot 11 fotbollsmål. Här kan du välja att ha ett nät i klubbens egna färger. Nätet är av bra kvalitet och det följer med snöre till nättak och bottenram. Välj mellan flera olika färgkombinationer.

Produktspecifikation

Dimensioner:
 • Bredd : 732 cm
 • Djup i botten : 200 cm
 • Djup i toppen : 80 cm
 • Höjd : 244 cm
 • Trådtjocklek : 0.4
Färg:
 • Vit
  Grön
Material:
 • Polypropylen (PP)
Måltyp:
 • 11 mot 11
Maskstorlek:
 • 12
Nettovikt:
 • 3.5 kg
  • Dimensioner
   • Bredd : 732 cm
   • Djup i botten : 200 cm
   • Djup i toppen : 80 cm
   • Höjd : 244 cm
   • Trådtjocklek : 0.4
  • Färg
   • Vit
    Grön
  • Material
   • Polypropylen (PP)
  • Måltyp
   • 11 mot 11
  • Maskstorlek
   • 12
  • Nettovikt
   • 3.5 kg

Nerladdningar

11 mot 11 Fotbollsnät 12 cm maskor Tvåfärgat

653201-1

Ett tvåfärgat fotbollsnät till 11 mot 11 fotbollsmål. Här kan du välja att ha ett nät i klubbens egna färger. Nätet är av bra kvalitet och det följer med snöre till nättak och bottenram. Välj mellan flera olika färgkombinationer.

Välj färg: Vit

I lager

Exkl. moms

Leverans

Vi har ett stort och modernt lager på över 8.000 kvm och lagerhåller över 5.000 olika produkter för omgående leverans. Vi har över 98% på lager av vårt sortiment, alltid. Vi gör allt vi kan för att leveranserna ska ha så lite miljöpåverkan som möjligt och en del i detta är att samla order för att alltid fylla upp lastbilarna.

Normalt sätt tar en leverans ca 3-6 vardagar beroende på var i landet leveransen ska utföras. Leveranstiden på specialvaror och beställningsvaror varierar och där hänvisar vi till vår kundtjänst som kan upplysa om detta. Ring eller mejla så hjälper vi dig. Skulle en produkt ta slut på lager så informerar vi om detta om det medför en leverans som är längre än 2 arbetsveckor.